Posiadasz ciekawą strone i chcesz ją zaprezentować szerszej grupie internautów ? Jeśli tak to dobrze trafiłeś ! Wystarczy, że zgłosisz swoją strone do naszego zbioru, a reszta zajemiemy się my ! Sprawdź jakie to proste już tereaz i odkryj korzyści wynikające ze skutecznej promocji !!!

Steigner - płyta prysznicowa i odpływ liniowy

Steigner - płyta prysznicowa i odpływ liniowy Steigner to producent i dystrybutor materiałów do hydroizolacji łazienki oraz takich elementów jak płyty prysznicowe (brodziki podpłytkowe), odpływy liniowe ze stali nierdzewnej, uszczelki prysznicowe, okienne, drzwiowe, szczotkowe, gumowe, kantowe, środki czystości. Wszystkie produkty zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości.
Płyta prysznicowa (brodzik podpłytkowy) to niezawodne narzędzie do stworzenia nowoczesnego prysznica bez brodzika. Brodzik podpłytkowy jest już odpowiednio wyprofilowany i gotowy do przykrycia płytkami lub mozaiką.
Odpływ liniowy Steigner został wykonany ze stali nierdzewnej i jest dostępny w 2 wariantach oraz z maskownicą z jedną z 6 wzorów. Odpływ liniowy posiada regulowane stopki, więc z łatwością można go dopasować do grubości płytek.
Uszczelki prysznicowe zostały wykonane z wodoszczelnego PVC wysokiej jakości, które jest odporne na działanie środków chemicznych, pleśń i grzyby.

Szczegóły strony www.steigner-uszczelki.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.steigner-uszczelki.pl:

Steigner - płyta prysznicowa i odpływ liniowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 102