Posiadasz ciekawą strone i chcesz ją zaprezentować szerszej grupie internautów ? Jeśli tak to dobrze trafiłeś ! Wystarczy, że zgłosisz swoją strone do naszego zbioru, a reszta zajemiemy się my ! Sprawdź jakie to proste już tereaz i odkryj korzyści wynikające ze skutecznej promocji !!!

System transakcyjny dla brokerów ubezpieczeniowych

System transakcyjny dla brokerów ubezpieczeniowych EFSAL zajmuje się tworzeniem narzędzi wspierających pracę przedsiębiorstw branży ubezpieczeniowej, głównie brokerów ubezpieczeniowych.
Wkładamy wiele pracy w to, aby nasze rozwiązania były zoptymalizowane i jak najlepiej wspierały czynności brokerskie na każdym etapie procesu, począwszy od momentu pozyskiwania klienta, poprzez polisowanie, rozliczenia, aż do obsługi szkodowej.
Flagowym produktem jest wielomodułowy, zaawansowany system brokerski, pozwalający na strukturyzację i automatyzację pracy brokera ubezpieczeniowego.
Struktura systemu pozwala na indywidualne modyfikacje, tak aby jeszcze lepiej dopasować się do stale zmieniających się potrzeb oraz warunków rynkowych.
System brokerski EFSAL stanowi także bazę dla budowy indywidualnych rozwiązań wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych on-line oraz obsługi grupowych programów ubezpieczenia.

Szczegóły strony efsal.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę efsal.pl:

System transakcyjny dla brokerów ubezpieczeniowych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 113